Casa / Circuit Breakers / NDB1L-32C-20-240V
minImg
NDB1L-32C-20-240V
ASI-Ez
Prodotto No:
NDB1L-32C-20-240V
Descrizione:
20A GROUND FAULT CB, 30MA EARTH
In magazzino : 446
Approval Agency UL1053
Current Rating (Amps) 20A
Series NDB1L
Voltage Rating - AC 240 V