NFA31CC101S1E4D
Murata Electronics
Prodotto No:
NFA31CC101S1E4D
Produttore:
Murata Electronics
Pacchetto:
1206 (3216 Metric)
Descrizione:
CAP ARRAY 100PF 25V 1206
Guida per l'utente
Dielectric Material -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206 (3216 Metric)
Ratings -
Series EMIFIL®, NFA31
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 100pF