Casa / Coaxial Cables (RF) / NFL-2LPHF6-04N2TV-A100AM
minImg
NFL-2LPHF6-04N2TV-A100AM
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
NFL-2LPHF6-04N2TV-A100AM
Descrizione:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 3.937"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series N.FL
Length 3.937" (100.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz