onsemi
Prodotto No:
NIS5132MN1TXG
Produttore:
Pacchetto:
10-DFN (3x3)
Batch:
-
Descrizione:
IC ELECTRONIC FUSE 10DFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.1799
$11.799
25
$1.11986
$27.9965
100
$0.860035
$86.0035
250
$0.760038
$190.0095
500
$0.720024
$360.012
1000
$0.560025
$560.025
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Output | 3.6A |
| Sensing Method | High-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Series | - |
| Function | Electronic Fuse |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 9V ~ 18V |
| Base Product Number | NIS5132 |