onsemi
Prodotto No:
NIS6452MT2TWG
Produttore:
Pacchetto:
12-WQFN (3x2)
Batch:
-
Descrizione:
IC ELECTRONIC FUSE 12WQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.9
$1.9
10
$1.70525
$17.0525
100
$1.370375
$137.0375
500
$1.125902
$562.951
1000
$0.93289
$932.89
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Output | 3A |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WQFN (3x2) |
| Series | - |
| Function | Electronic Fuse |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 5V |
| Base Product Number | NIS6452 |