NJ1401500000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
NJ1401500000G
Descrizione:
TERM BLK 14P SIDE ENTRY 5MM PCB
Guida per l'utente
Wire Termination Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Screw Thread -
Contact Material - Plating -
Positions Per Level 14
Series NJ
Voltage 300 V
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.197" (5.00mm)