Nisshinbo Micro Devices Inc.
Prodotto No:
NJM45001VP1-TE1
Produttore:
Pacchetto:
24-HTSSOP-P1
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ANALOG FRONT-END IC FOR POWER LI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | - |
| Power (Watts) | 3.7 W |
| Voltage - Supply, Digital | - |
| Package / Case | 24-VSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Analog | 8V ~ 22V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP-P1 |
| Base Product Number | NJM45001 |