NKN100FR-73-3R3
YAGEO
Prodotto No:
NKN100FR-73-3R3
Descrizione:
RES 3.3 OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series NKN
Power (Watts) 1W