NKN2WSJR-73-5R1
YAGEO
Prodotto No:
NKN2WSJR-73-5R1
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 5.1 OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.1 Ohms
Series NKN
Power (Watts) 2W