onsemi
Prodotto No:
NL37WZ07US
Produttore:
Pacchetto:
US8
Batch:
-
Descrizione:
IC BUFF/DVR TRPL N-INV OD US8
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2219
$0.133
$295.127
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | US8 |
| Series | 37WZ |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | -, 32mA |
| Base Product Number | NL37WZ07 |