Casa / Fixed Inductors / NL453232T-8R2J-PF
minImg
NL453232T-8R2J-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NL453232T-8R2J-PF
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4OHM SMD
In magazzino : 4
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm Max
Inductance 8.2 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 25MHz