Casa / Fixed Inductors / NLC453232T-1R2K-PF
minImg
NLC453232T-1R2K-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLC453232T-1R2K-PF
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
1812
Descrizione:
FIXED IND 1.2UH 1A 120 MOHM SMD
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 1.2 µH
Series NLC
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 160MHz