Casa / Fixed Inductors / NLC565050T-330K-PF
minImg
NLC565050T-330K-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLC565050T-330K-PF
Descrizione:
FIXED IND 33UH 400MA 620MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 620mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Frequency - Self Resonant 10.5MHz