Casa / Fixed Inductors / NLC565050T-470K-PF
minImg
NLC565050T-470K-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLC565050T-470K-PF
Descrizione:
FIXED IND 47UH 340MA 850MOHM SMD
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 850mOhm Max
Inductance 47 µH
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Frequency - Self Resonant 8.5MHz