Casa / Fixed Inductors / NLC565050T-8R2K-PF
minImg
NLC565050T-8R2K-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLC565050T-8R2K-PF
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 750MA 180MOHM SM
In magazzino : 83
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Inductance 8.2 µH
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Frequency - Self Resonant 22MHz