Casa / Fixed Inductors / NLCV25T-100K-PFR
minImg
NLCV25T-100K-PFR
TDK Corporation
Prodotto No:
NLCV25T-100K-PFR
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
1008 (2520 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 10UH 360MA 1.32OHM SMD
In magazzino : 3781
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 360 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.32Ohm Max
Inductance 10 µH
Series NLCV-PF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz