Casa / Fixed Inductors / NLCV25T-R10M-EFRD
minImg
NLCV25T-R10M-EFRD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLCV25T-R10M-EFRD
Descrizione:
FIXED IND 100NH 1.89A 48MOHM SMD
In magazzino : 2013
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.89 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 48mOhm Max
Inductance 100 nH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 800MHz