Casa / Fixed Inductors / NLCV32T-1R5M-PFD
minImg
NLCV32T-1R5M-PFD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLCV32T-1R5M-PFD
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 830MA 143MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 830 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 143mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series NLCV-PFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 80MHz