Casa / Fixed Inductors / NLCV32T-3R3M-PF
minImg
NLCV32T-3R3M-PF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLCV32T-3R3M-PF
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 690MA 208MOHM SM
In magazzino : 3478
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 690 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 208mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series NLCV-PF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 54MHz