NLP110-9694
Artesyn Embedded Power
Prodotto No:
NLP110-9694
Descrizione:
AC/DC CNVRTR 3.3V 2.5V 12V 80W
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 75%
Mfr Artesyn Embedded Power
Features PFC, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 2.5V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm)
Number of Outputs 3
Current - Output 2 13 A
Current - Output 1 13 A
Series NLP110 (110W)
Power (Watts) 80W (110W Forced Air)
Type Open Frame
Current - Output 3 650 mA