Casa / Fixed Inductors / NLV25T-022J-PFD
minImg
NLV25T-022J-PFD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLV25T-022J-PFD
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
1008 (2520 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 22NH 420MA 370MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 15 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 420 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 370mOhm Max
Inductance 22 nH
Series NLV-PFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.65GHz