Casa / Fixed Inductors / NLV25T-3R3J-EFD
minImg
NLV25T-3R3J-EFD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLV25T-3R3J-EFD
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 185MA 1.9OHM SMD
In magazzino : 2000
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 185 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Inductance 3.3 µH
Series NLV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 55MHz