Casa / Fixed Inductors / NLV25T-R12J-EFD
minImg
NLV25T-R12J-EFD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLV25T-R12J-EFD
Descrizione:
FIXED IND 120NH 550MA 300MOHM SM
In magazzino : 1102
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Inductance 120 nH
Series NLV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 700MHz