NLV25T-R39J-EF
TDK Corporation
Prodotto No:
NLV25T-R39J-EF
Descrizione:
FIXED IND 390NH 375MA 650MOHM SM
In magazzino : 884
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 375 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 650mOhm Max
Inductance 390 nH
Series NLV-EF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 375MHz