onsemi
Prodotto No:
NLV27WZ00USG
Produttore:
Pacchetto:
US8
Batch:
-
Descrizione:
IC GATE NAND 2CH 1-INP US8
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.76
$7.6
25
$0.71402
$17.8505
100
$0.54112
$54.112
250
$0.46056
$115.14
500
$0.437532
$218.766
1000
$0.333906
$333.906
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 3.6ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | NAND Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | US8 |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 27WZ |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Input Logic Level - High | - |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 27WZ00 |