Casa / Fixed Inductors / NLV32T-R33J-PFD
minImg
NLV32T-R33J-PFD
TDK Corporation
Prodotto No:
NLV32T-R33J-PFD
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 330NH 450MA 400MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 330 nH
Series NLV-PFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 300MHz