onsemi
Prodotto No:
NLV74AC08DR2G
Produttore:
Pacchetto:
14-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.57285
$5.7285
25
$0.53808
$13.452
100
$0.40793
$40.793
250
$0.34713
$86.7825
500
$0.329783
$164.8915
1000
$0.251684
$251.684
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | AND Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.36V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74AC |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Input Logic Level - High | 2.9V ~ 5.4V |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74AC08 |