onsemi
Prodotto No:
NLV9306USG
Produttore:
Pacchetto:
US8
Batch:
-
Descrizione:
IC TRANSLATOR BIDIRECTIONAL US8
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | US8 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Voltage - VCCA | 1 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | Auto-Direction Sensing |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NLV9306 |