onsemi
Prodotto No:
NLVVHC1GT04DFT2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUFFER/LEVEL SHIFTER SC-88A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2219
$0.133
$295.127
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.53V ~ 0.8V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 74VHC |
| Package / Case | - |
| Input Logic Level - High | 1.4V ~ 2V |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | NLVVHC1GT04 |