onsemi
Prodotto No:
NLX1G99DMUTCG
Produttore:
Pacchetto:
8-UDFN (1.95x1)
Batch:
-
Descrizione:
IC GATE MULTIFUNC CONF FLEX 8DFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.95x1) |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | MiniGate™ |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | NLX1G99 |