onsemi
Prodotto No:
NLX3G16DMUTCG
Produttore:
Pacchetto:
8-UDFN (1.95x1)
Batch:
-
Descrizione:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8UDFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.37905
$3.7905
25
$0.34656
$8.664
100
$0.2337
$23.37
250
$0.19342
$48.355
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.95x1) |
| Series | MiniGate™ |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | NLX3G16 |