onsemi
Prodotto No:
NOII5SM1300A-QDC
Produttore:
Pacchetto:
84-LCC (18x18)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SENSOR IMAGE MONO CMOS 84-LCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C (TJ) |
| Pixel Size | 6.7µm x 6.7µm |
| Frames per Second | 27 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 84-LCC (18x18) |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 84-LCC |
| Voltage - Supply | 3V ~ 4.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 1280H x 1024V |
| Base Product Number | NOII5S |