onsemi
Prodotto No:
NOIL1SE0300A-QDC
Produttore:
Pacchetto:
48-LCC (14.22x14.22)
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C (TJ) |
| Pixel Size | 9.9µm x 9.9µm |
| Frames per Second | 250 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-LCC (14.22x14.22) |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 48-LCC |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.3V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 640H x 480V |
| Base Product Number | NOIL1S |