onsemi
Prodotto No:
NOIL1SE3000A-GDC
Produttore:
Pacchetto:
369-µPGA (31x27)
Batch:
-
Descrizione:
IC IMAGE SENSOR 3MP 369-PGA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C (TJ) |
| Pixel Size | 8µm x 8µm |
| Frames per Second | 485 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 369-µPGA (31x27) |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 369-BFCPGA |
| Voltage - Supply | 2.5V, 3.3V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Active Pixel Array | 1696H x 1710V |
| Base Product Number | NOIL1 |