NOJE687M002SWJ
KYOCERA AVX
Prodotto No:
NOJE687M002SWJ
Produttore:
KYOCERA AVX
Pacchetto:
2917 (7343 Metric)
Descrizione:
CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 2.5 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dissipation Factor 14%
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2917 (7343 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 300 mOhms
Series OxiCap® NOJ
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Current - Leakage 34 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 µF