NOSV687M004R0075
KYOCERA AVX
Prodotto No:
NOSV687M004R0075
Produttore:
KYOCERA AVX
Pacchetto:
2924 (7361 Metric)
Descrizione:
CAP NIOB OXIDE 680UF 20% 4V 2924
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) 0.148" (3.75mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Dissipation Factor 14%
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2924 (7361 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 75 mOhms
Series OxiCap® NOS
Package / Case 2924 (7361 Metric)
Current - Leakage 54.4 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 µF