onsemi
Prodotto No:
NP0120TAT1G
Produttore:
Pacchetto:
5-TSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
THYRISTOR 12V 50A SOT23-5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Current - Hold (Ih) | 50 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Voltage - Off State | 12V |
| Series | - |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 50 A |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Mfr | onsemi |
| Capacitance | 11pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | 30V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NP012 |