Casa / Fixed Inductors / NRS3015T3R3MNGH
minImg
NRS3015T3R3MNGH
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS3015T3R3MNGH
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.21A 93.6 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.21A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.21 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 93.6mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 49MHz