Casa / Fixed Inductors / NRS4010T3R3MDGGV
minImg
NRS4010T3R3MDGGV
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS4010T3R3MDGGV
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.4A 120MOHM SMD
In magazzino : 9864
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series NR, S Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 60MHz