Casa / Fixed Inductors / NRS4018T4R7MDGJV
minImg
NRS4018T4R7MDGJV
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS4018T4R7MDGJV
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 1.7A 84 MOHM SMD
In magazzino : 54179
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 84mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 35MHz