Casa / Fixed Inductors / NRS5010T4R7MMGFV
minImg
NRS5010T4R7MMGFV
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS5010T4R7MMGFV
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 1.15A 174MOHM SM
In magazzino : 1007
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 174mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 37MHz