Casa / Fixed Inductors / NRS5030T330MMGJ
minImg
NRS5030T330MMGJ
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS5030T330MMGJ
Descrizione:
FIXED IND 33UH 800MA 225MOHM SMD
In magazzino : 9097
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.15A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 225mOhm
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz