Casa / Fixed Inductors / NRS6012T680MMGJ
minImg
NRS6012T680MMGJ
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS6012T680MMGJ
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 68UH 410MA 1.392OHM SM
In magazzino : 1614
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 440mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.392Ohm Max
Inductance 68 µH
Series NR, S Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3MHz