Casa / Fixed Inductors / NRS6045T330MMGK
minImg
NRS6045T330MMGK
Taiyo Yuden
Prodotto No:
NRS6045T330MMGK
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.4A 183.3MOHM SM
In magazzino : 72753
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 183.3mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6MHz