NS22-BM-L1ALY1A1B
KOINO
Prodotto No:
NS22-BM-L1ALY1A1B
Descrizione:
22mm PUSH BUTTON
Guida per l'utente
Illumination Type, Color LED, Yellow
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Actuator Type Round, Button, Flush
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.30mm Dia
Current Rating (Amps) 3A (AC), 270mA (DC)
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 110 VAC
Series NS22
Voltage Rating - DC 250 V
Type Standard, Illuminated
Switch Function On-Mom, Off-Mom
Voltage Rating - AC 250 V