NSD350HT1G
onsemi
Prodotto No:
NSD350HT1G
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
DIODE GEN PURP 350V 200MA SOD323
In magazzino : 29037
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr) 55 ns
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 350 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Technology Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr onsemi
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 350 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 200mA