onsemi
Prodotto No:
NSI50350ADT4G
Produttore:
Pacchetto:
DPAK
Batch:
-
Descrizione:
IC CURRENT REGULATOR 10% DPAK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.8094
$8.094
25
$0.76798
$19.1995
100
$0.58976
$58.976
250
$0.521208
$130.302
500
$0.493772
$246.886
1000
$0.384047
$384.047
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Current - Output | 350mA |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Series | - |
| Function | Current Regulator |
| Accuracy | ±10% |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 50V |
| Base Product Number | NSI50350 |