NSM3005NZTAG
onsemi
Prodotto No:
NSM3005NZTAG
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
6-UDFN (1.6x1.6)
Descrizione:
TRANS PNP 30V 500MA 6UDFN
Guida per l'utente
Series -
Transistor Type PNP, N-Channel
Applications General Purpose
Package / Case 6-UFDFN Exposed Pad
Mfr onsemi
Voltage - Rated 30V PNP, 20V N-Channel