onsemi
Prodotto No:
NSP8814MUTAG
Produttore:
Pacchetto:
8-UDFN (2.2x2)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 3VWM 15VC 8-UDFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3000
$0.354778
$1064.334
6000
$0.330306
$1981.836
15000
$0.31807
$4771.05
30000
$0.305843
$9175.29
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 35A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 5pF @ 1MHz (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (2.2x2) |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Package / Case | 8-UDFN Exposed Pad |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V (Max) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NSP8814 |