onsemi
Prodotto No:
NSPU5132MUTBG
Produttore:
Pacchetto:
6-UDFN (1.8x2)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 13.5VWM 24VC 6UDFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.627
$0.627
10
$0.5358
$5.358
100
$0.40014
$40.014
500
$0.314374
$157.187
1000
$0.242915
$242.915
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 200A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 1325pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 4800W (4.8kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.8x2) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 24V |
| Package / Case | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 13.5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NSPU5132 |